a_hlavni
Největší setkání učitelů cizích jazyků všech úrovní vzdělávání

Moderní přístupy ve výuce jazyků 111

Přijďte k nám a připojte se k nám na 12. mezinárodní konferenci Asociace jazykových škol, kde se setkáte s předními odborníky a sdílejte své zkušenosti a nové přístupy ve výuce jazyků.

Objevte, jak moderní technologie a inovativní metody obohacují jazykové vzdělávání. Nechte se inspirovat na akci plné inspirace a interaktivního učení!

O nás

Kdo jsme a co děláme

Asociace jazykových škol (AJŠ) je klíčovým hráčem ve světě jazykového vzdělávání v České republice. Naší misí je poskytovat vysoce kvalitní a inovativní jazykové služby. Zároveň klade důraz na etický rozměr ve vzdělávání a podporu odborného rozvoje našich členů.

Naši partneři

Díky spolupráci s předními vzdělávacími institucemi a technologickými firmami můžeme nabídnout speciální nabídky a materiály, které obohatí vaši pedagogickou praxi. Seznamte se s našimi partnery na úrovních Platinum, Gold, Silver a dalšími, kteří se podílejí na rozvoji jazykového vzdělávání. Všem partnerům děkujeme!

Platinum partneři

Gold partneři

Silver partneři

Bronze partneři

Dále děkujeme

Zúčastněte se 12. ročníku konference

Moderní přístupy ve výuce jazyků

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, nám. Palacha 1, Praha 1 dne 19.10.2024

Nechte si ujít příležitost stát se součástí tohoto ojedinělého setkání odborníků na výuku jazyků. Ponořte se do praktických workshopů a získáte cenné dovednosti a nové metody pro vaši praxi.

účastníků
0 +
přednášejících
0 +
vystavovatelů
0 +
jazykových sekcí
0
specializované sekce
0
Užitečné Informace

Přidejte se k nám a sdílejte své poznatky

Máte inovativní nápad nebo metodu, kterou byste chtěli prezentovat? Přihlaste svůj příspěvek a staňte se součástí naší rostoucí komunity expertů. Nezapomeňte, že termín pro zaslání příspěvků je do 20. dubna 2024.
Přednášející

Seznamte se s přednášejícími

Odborníci, kteří formují budoucnost jazykového vzdělávání

Naše konference se pyšní špičkovými lektory z celého světa. Každý z nich přináší jedinečné zkušenosti a odborné znalosti, které obohatí vaše pedagogické metody a inspirují k novým myšlenkám.

Přečtěte si více o našich přednášejících a jejich přednáškách.

Máte dotaz?

Často kladené otázky (FAQ)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Registrace na konferenci bude spuštěna v květnu 2024. Odkaz pro registraci naleznete na naší hlavní stránce nebo v sekci Workshopy.

Nabízíme řadu workshopů, které se zaměřují na různé aspekty výuky jazyků. Detaily o jednotlivých workshopech a informace o přihlašování najdete na stránce Workshopy.

Hlavní témata zahrnují moderní přístupy ve výuce jazyků, využití umělé inteligence v jazykovém vzdělávání a osobní rozvoj lektorů.

Ano, rádi vás pozveme k představení vašich nápadů. Prosíme, zaregistrujte svůj příspěvek prostřednictvím online formuláře Call for Papers, jehož odkaz najdete v sekci Užitečné informace.

Příspěvky by měly být zaměřeny na inovativní metody výuky a praxe, mohou být ve formě semináře nebo přednášky a nesmí mít komerční charakter. Více informací o formátu a termínech naleznete na stránce Call for Papers.

Informace o předchozích ročnících, včetně prezentací a fotogalerie, najdete na stránce Minulé ročníky.

Konference se koná na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Podrobné informace o dopravní dostupnosti a parkování najdete na stránce Místo konání.

Odpověď: V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: konference@asociacejs.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 780 039.