a_hlavni
Explorando la Evocación y creatividad en la enseñanza del español: El rol de creativa

Ivana Kudrnová, Jindřiška Čížková

Ivana Kudrnová je lektorkou španělštiny, která probouzí hispánská já v rámci projektu Španělština do plavek a pomáhá lektorům jazyků v Digitálních lektorech. Miluje asynchronní výuku, vino blanco a queso manchego. Umí učit španělštinu na dálku, motivovat a řídit efektivní samostudium, ročně ji rukama projde víc jak 900 studentů. Vydala knihu 140 + 24 úkolů pro zábavné učení cizích jazyků a je spoluautorkou Creativy – 50 pracovních listů pro kreativní psaní.

indřiška Čížková je učitelkou španělštiny, osobního rozvoje a projektové práce na Karlínské obchodní akademii v Praze. Na její hodiny se studenti prý těší, jak malé děti na hřiště, šíří latino rytmy všude a kde to jen jde. Stala se jednou ze semifinalistek Global Teacher Prize Czech Republic v roce 2024. Miluje zmrzlinu, meloun a cestování a je spoluautorkou Creativy – 50 pracovních listů pro kreativní psaní.

En nuestra ponencia, destacaremos la importancia de la evocación y la creatividad en la enseñanza del español. Presentaremos escritura creativa como una herramienta innovadora para estimular la escritura y la autoexpresión de los estudiantes. Exploraremos cómo integrar estas herramientas en el aula para promover un aprendizaje más profundo y motivador del idioma español.

Cílová skupina: děti, teens, mladší dospělí, dospělí

 

Přednášející

Naši další přednášející

Odborníci, kteří formují budoucnost jazykového vzdělávání

Přečtěte si více o našich přednášejících a jejich přednáškách.