O nás

Asociace jazykových škol


Asociace jazykových škol (AJŠ) je profesní sdružení jazykových škol a v současné době jediná asociace sdružující jazykové školy a agentury v České republice. Zakládáme si na tom, že naši členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby.

Každý člen asociace se řídí Kodexem kvality. Školy se tak zavazují k dodržování základních zásad kvalitní výuky cizích jazyků. Smyslem asociace je mimo jiné i úsilí vnést do obchodního prostředí jazykových služeb etický rozměr. Proto Etický kodex člena zavazuje členské školy k zodpovědnému jednání a chování vůči klientům, spolupracovníkům i dalším podnikatelským subjektům.

Organizační tým konference

Bibiana Machátová

předsedkyně konference, místopředsedkyně AJŠ

Bibiana v oblasti výuky cizích jazyků pracuje od roku 2000. Pracovala jako lektorka angličtiny, trenérka lektorů nebo Director of Studies. V současnosti pracuje jako Academic Director ve společnosti EDUA Group. 

Anna Petružálková

organizátor konference

Anna se na organizování konference AJŠ podílí už osmým rokem. Zajišťuje vše od pronájmu prostor přes komunikaci s partnery i přednášejícími a výrobu grafických materiálů až po zajištění občerstvení.